owuan-Commerce

E-ticarete ilk kez başlayanları hedefliyoruz

Amacımız e-ticaret altyapısı sağlayıcısı olmak değil. Amacımız uçtan uca doğru çalışan bir ekosistem yaratmak. Global büyük firmalar ile rahatça rekabet edebilecek bir altyapı kurguladık. Küçük ve orta ölçek işletmeleri değil, e-ticarete yeni başlayacak kişileri hedefliyoruz.

Rekabet eşitliği için çalışıyoruz.

E-ticarete yeni başlayanların, büyük ölçekli işletmeler ile rekabet edebilmeleri için; bir çok araç ve iş tekniği geliştirdik. Giriş seviye e-ticaret sahiplerini ihtiyaç duyacağı bir çok yan hizmet ile destekleyerek, e-ticaret altyapı geliştiriciliğinden fazlası olmayı hedefliyoruz.

owuan-Commerce, owuan-Marketing, owuan-Logistic sistemlerimiz üzerinde, farklı alanlarda hizmet alan kullanıcılarımız var. Kullanıcılarımız hakkımızda neler söylüyor?

Bir çok e-ticaret firmasıyla kötü tecrübelerin ardından owuan'ı buldum. Müşteri deneyimim baştan sona değişti desem yeridir. Bir çok rakibimin de owuan altyapısı kullandığını görmek üzücü biraz. Rekabet için kimse owuan'ı bilmesin istiyorum ama insanlara anlatmakta istiyorum.

avatar

Bir e-ticaretçinin isteyeceği herşeyi düşünmüşler, ben böyle bir şirket dünyada görmedim daha önce. Ürün elime ulaşmadan, fotoğrafları çekildi, stoğa girdi, ben ürünü görmeden satıldı. Size sadece bu şaşırtıcı gerçeği söyleyebilirim.

avatar
Şahande Çevik

38Butique

Sizi arayalım. 📲

Bacon ipsum dolor amet short ribs pig sausage prosciuto chicken spare ribs salami.

© Copyright 2022 owuan A.Ş. All rights reserved.